Makineri per qarjen e drunjeve

Shitet nga: Remzi 23 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
ËSHTË MAKINERI PËR QARJEN E DRUNJËVE E CILA PËRMBAN MOTOR ME KILOVAT TË NDRYSHËM SI p.sh 2.2KV , 4.0 KV ETJ.
MAKINA KA NJE PËRDORIM TE LEHT KU MUND TA SHIKONI DHE NE VIDEON https://www.youtube.com/watch?v=aAXGh37TF2s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim