Mbjellja floku me metoden me te avancuar Roboti..

Shitet nga: Mbjellja e flokut 07 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Mbjellja floku me metoden me te avancuar Robotic F.U.E .
Shume shpejt dregezat e vogla do tua lene vendin flokeve te rinje qe rriten normalisht dhe nuk bien me kurre ! 044 156 616 ose 049 156 616viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim