Mjaltë origjinale vendore

Shitet nga: Trimi 29 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Therandë
Kemi mjalt origjinale vendore me permbajtje te bagremit dhe me permbajtje te luleve te livadheve
100% natyrale
Gjendemi në fshatin Sopijë-Suharekë
Nr telefonit edhe në viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim