Mulliri ne shitje

Shitet nga: Toni 01 Jan 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Shes mullirin i cili punon me rryme dhe eshte ne gjendje te rregullt.Qmimi pak i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim