Përkthyes/Översättar i licensuar në suedisht-shqip

Shitet nga: Ismail Manxhuka 28 Mar 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Përkthej dokumente të ndryshme në suedisht-shqip.
Kam përkthyer në Suedi 17 vite dhe në Kosovë përkthej qe afro katër vite

1. Përkthej të gjitha llojet e dokumetave në gjuhët: suedisht - shqip
1a. Jag översätter alla slags dokumentation från och till svenska till och från albanska
2. Oragnizoj kurse në gjuhën suedeze për të intersuarit që dëshirojn të studiojn ose të punojn në Suedi
2a. Jag organiserar kurser i albanska för de intresserade som vill antingen studera eller jobba i Kosovo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim