Rafta

Shitet nga: Armend 20 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shiten rafta shum te mir , te pershtatshem per butik market etj, jan shum te shfryzueshem dhe u ndrrohet vendi leht sepse jane montues .. Qmimi me marrveshje .. 049278751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim