Shiten mbajtse per karika dhe tavolina,

Shitet nga: Jetmir 14 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shiten mbajtse per karika ,kembe per tavolina ,karrika per dasma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim