Shtylla betoni

Shitet nga: Rifat 09 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kemi shtylla betoni jan te punume shume perfekt ejani shikoni dhe binduni me respekt nga ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim