Tekstil

Shitet nga: tekstil 24 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shiten teshat e dores se dyt me shumic me rafte dhe me vjerrse komplet arsyja e shitjes se nuk ka kush punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim