Tend me Tavolina dhe Karriga

Shitet nga: Lulzim 29 Pri 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kemi Tend (Shator) me Tavolina dhe Karriga per dasma dhe ahengjet tuaja familjare per me shum kontaktoni ne 049408825 ose 044254146.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim