USB Sata Converter Adapter Cable

Shitet nga: lanti 24 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
USB 3.0 Male To Sata 22 Pin Converter Adapter Cable 2.5 Inch With HDD Disk Drive
Karakteristika:
Dizajni i zgjuar lidhë 2.5 "SATA HDD në kompjuterin tuaj në mbyllje të jashtme
Mbështetje USB2.0 me shpejtësi transmetimi deri në 480Mb / sek, dhe gjithashtu në përputhje me USB 1.0, USB kabllo Y mbështet 7200rpm HDD ose më shumë
Mbështetur hot-swap, prizë dhe luaj, pesha të lehta, të lehtë për të kryer së bashku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim