2 banesa per shtepi apo parcel

Shitet nga: Arben 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Komuna: Therandë

Banesat jan ne qender te Therandes dhe jan te mobiluara dhe te gatshme per banim si dhe kan dokumentacionin e rregullt. Jam i interesuar per nderrimin e dy banesave per nje shtepi apo parcel ne Therand apo ne rrethinen e saj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim