Banesat ne shitje

Shitet nga: ITC 25 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: brigada 123
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Therandë
Banesat në shitje,banesat janë me një kualitet të lart ndertimi,dhe me kushte jashtzakonitsht të mira për një zgjidhje të perhershme te banimit.
banesat janë me leje ndertimi, dhe ne pronë private te perhershme, ku pronarë është vet investitori intertrans coop shpk. banesat kan një pamje te bukur nga te gjitha anet, dhe gjendet ne qender te qytetit. për ç`fardo informate shtes mund të na kontaktoni në numer telefoni 0037744242322 ose per mes e-mailt intertranscoop@hotmail.com
banesat janë me siperfaqe nga 94m deri 228m .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim