Shiten Banesat nga 56 deri ne 120 m2 në qendër

Shitet nga: Flamur 15 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Terandë
Sipërfaqe: 56 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Therandë
Shiten Banesat nga 56 deri në 120 m2 në qendër të Therandës
Banesat janë reja dhe të gatshme për banim
Banesat posedojn dhoma gjumi,
Sallon + kuzhina
Terasat me pamje te mrekullueshme
Banjo
Wc
Banesat janë nga kati i 7-të deri ne katin e 10-të
Per info tjer: 045/547 881 / Sabit Zogaj 044/128 388
Viber: +37744/ 547 881 / Bashkim Begaj 044/ 349 739 Viber: +38649/ 727 114
Ju mirepret: ‪#‎Flamur‬ Zogaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim