Urgjent Shitet banesa

Shitet nga: Banesa 18 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Therandë
Urgjent shitet banesa ne qender te Suharekes ne Rrugen Kryesore ne Qender te Suharekes perballe Kafiterise Rock Hard apooo perndryshe mbi Piccerine Venecia.Banesa ka 120m2 kati III .Posedon nje sallon super te madhe me terace nga rruga kryesore,poashtu posedon kuzhine ,dy dhoma fjetjes te medha ,shpajz ,koridor dhe nje banjo super te madhe.Banesa eshte e gatshme per banim ashtu siqe duket ne foto! Prese bleres serioze .jU faliminderit per mirekuptimin tuaj!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim