shes banesa ne Therand

Shitet nga: Kryeziu 13 Dhj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Therandë
Shes banesa dhe lokale ne Therand
Tek stacioni i autobusave,
Tek ura
Banesat jan ndertime te rea
Qmimi i volitshen
Presim ofertues serioz
KKontakt pas ores 14:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim