shitet Banesa

Shitet nga: muhamet 25 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Therandë
Shitet banesa 94 m2 bruto 74 m2 neto (hapsir e banushme) banesa posedon Sallon, Trapezari, Kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 1 banjo , 1 wc dhe 2 ballkona
Banesa Posedon edhe podrumin 25 m2
Banesa ka hapsir te mjaftushme per parking gjendet afer ambullantes, tregut, shkolles fillore 7 Marsi, gjimnazit Jeta e Re
Banesa gjendet ne katin e 3 hymja 3 banesat e Ballkanit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim