Shtepiat ne Shitje Therandë

Shitet nga: Ali reshani 06 Gsh 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shiten 2 Shtepijat ne Rrugen e Reqanit Nebih Hoda Kuqi me 6 ari Truall Shtepija e par eshte 2 kat, ndersa Shtepija e dyt eshte 3 kat me podrum,
Te mira dhe te lira mund te kontaktoni ne nr; 044426-361,045395955 , +491733486566.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim