Shitet Lokali në Therandë

Shitet nga: Therandë 16 Maj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitët Lokali me sipërfaqe 170 m2 ne dalje të suharekes ,përball popes FLAMURI PETROLL ,rreth rruges kryesore me parking te mjaftushem si dhe i pershtatshem për qdo lloj biznesi.

Posedon edhe podrumin me siperfaqe 170 m2 me hymje të veqant dhe i shfrytzushem per punë.

Mund ti bleni edhe ndaras vetëm Lokalin apo vetëm podrumin.

Lokali eshte i lëshuar me qera.

Për më tepër informata na kontaktoni ne numrin e tel. 044/102-570 dhe 044/117-544
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim