Shtepia

Shitet nga: Sadri 05 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Urgjent shes shtëpinë trekatëshe, shtëpia gjendet në fshatin Shirokë në komunën e Suharekës, me 6 arë truall, ka një ambient të qetë. Kati i parë apo Podrumi ka garazhin dhe një dhomë të ndarë e cila mund të shfrytëzohet si sallon me kuzhinë. Kati i dytë përbëhet nga një sallon dhe kuzhinë(e ndarë nga salloni), një dhomë gjumi, banjë/WC; kati i tretë ka: tri dhoma gjumi, një ballkon, banjë/WC. Është ndërtuar para 4 vjetësh me material të fort, me plan urbanistik, posedon dyer dhe dritare nga druri, është e meremetuar përbrenda ka të instaluar ujin dhe rrymë të instaluar, vetëm nivelizimi (ibercuki) i mungon, dokumentacioni i rregullt. Ju lutem le të lajmërohen vetëm blerësit serioz, çmimi i arsyeshëm.

Tel: 044/102-634 ose 049/844-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim