Shtepija ne Therande

Shitet nga: Refki Rrafshi 29 Gsh 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 172 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Therandë
Shtepija ne katin e par ka nje dhom sallon kuzhin nje banjo dhe koridor ndersa ne katin e dyt ka 3 dhoma nje banjo koridor dhe ne oborrin e saj gjendet nje ode me 120m^2 e mobiluar .Shtepija ka edhe 3 bunare me uj te pishum .Gjdo sen osht ne rregull perfshir edhe dokomntet .Arsya e vetme qe shesim shtepin eshte se un jom jasht vendit . Çmimi esht simbas marrveshjes .Ju faliminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim