shitet urgjenet Shtepia ne shuhareke ka 7 ari t..

Shitet nga: admir sopaj 04 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shitet shtepia ne suharek ne rr. reqanit ka 7 ari trull edhe esht e gaqme per banim ka dy banjo dhe 6 dhoma e rrethuar me mur oborri i rregulluar me kubza uj sjells kanalizim me ni fjal te gjitha i ka faleminderit pres blers seriozqmimi shum i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim