Shitet truall me siperfaqe prej 2 hektaresh

Shitet nga: Fadil 18 Gsh 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Therandë
Shitet trualli shume i pershtatshem per banim dhe çdo lloj veprimtarie tjeter.
E tere hapesira e truallit eshte mbi rrug dhe e panderprere.
Trualli ka rrugen e asfaltuar qe kalon nga fillimi e deri ne fund te truallit.
Po ashtu trualli ka ujë, rrym.

Trualli gjindet ne fshatin Dolloc ( 2 km larg nga fshati Mushtishte).
Trualli mund te bartet menjehere mbi bleresin.

Vizita ne truall mund te behet ne çdo kohe.

Per informata tjera mund te kontaktoni ne numrin:

+377 44 987-954 ( i njejti edhe ne viber/whatsapp)

çmimi është 2400 euro/ari

Egziston mundesia edhe e ndrrimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim