Truall ne Therande

Shitet nga: Safet 03 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Adresa: greiqec lagja luboci
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Therandë
Shes truallin rreth 70 ari ne greiqec lagja luboci me rrug te asfaltuar dhe rrymen elektrike afer.
esht vend ideal per krijim te biznesit per pushim dhe relaksim sepse njihet si vend me ajer te paster me lartesi mbi detare mbi 800 m
qmimi 230 euro per ari i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim