Trualli apo ara ne shitje

Shitet nga: burim 26 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
gjendet perball famisit dhe ines albi petroll ne shirok perball ka 5 shtepi 36 ari
Viber: +49176986041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim