tok

Shitet nga: s.beqaj 16 Sht 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: griqevc dhe topill
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Therandë
ifrastruktura ashte koplet 20 ari livadh mal rrym uje siq shifet ne fotografi si dhe baj punimn e villave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim