RESTORANT "GIRI" (Vila, Hotel)

Shitet nga: Rifat 09 Nën 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Duhel, Suhareke
Komuna: Therandë
Shitet Restorant (Vila, Hotel) - "GIRI" ne Duhel te Suharekes.Stili i restorantit eshte i tipit zvicrran. Pjesa lart eshte hotel ku gjenden 7 dhoma te gjumit. Restorant ka parking shume te madh, trafo rrymen e vete (vetem per restorant). Restorantit i duhet vetem nje menaxhim dhe nje investim shume i vogel per tu bere njeri nder hotel-restorantet me te mira ne Suhareke.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim