Lokal me qira-objekt

Shitet nga: lokal 23 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qera objekti gjindet ne rr.tirana viti gerlic per ma shum info nr.045378095
viber..0039 3485477136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim