Lokal ne Viti

Shitet nga: Sinan 05 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali n kllokot Gjindet te pazari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim