Objekt me qera ne Viti

Shitet nga: muharremi 24 Jan 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj me qira e gat asht 14mm kurse e gjan 7m
naltsia 3dri 4 metra per depo ose llager
asht ne viti mas blluskajit rrym nuk ka vetum qysh po shijet ne fotografi asht e lirushme numri kontaktus me viber+41762217071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim