Kosh per kallamoq,i gjat 7 metra,kosh klasik shu..

Shitet nga: jonuz 15 Pri 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Kosh klasik dhe i rujshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim