Bejm Lavra Me traktorr

Shitet nga: Traktorr 14 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Livroj me traktorr dhe e mbjellim aren qmimi 1 hektar 150 euro me livru me tanirat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim