Bika deri ne 1100 kg

Shitet nga: Valon beqiri 15 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kemi bika prej 400 deri ne 1100 kg kemi lop 700 kg dhe mushtjerra te gjitha jan te fermes se time
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim