Bikun e races

Shitet nga: Avdullah 05 Gsh 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Viti
Shes bikin si dhe viqa te vogel nga ferma .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim