Dele

Shitet nga: Besim 16 Mar 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shesmi krbana kingja Dele Dhe bojna thirrjen Pr me shum n tel 044 428 619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim