Lop Simental - U shit 1350 Flm Merrjep

Shitet nga: ***** 20 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Viti
Shes slopen simental e mesme bardh dhe kuq lopa ka rreth 20 litra qumsht

lopa esht e mbarsume pritet t shtohet 07 / 03 / 2015

per qdo gje rreth kesaj lope mundeni me vizitu dhe mu bind vet

qmimi pak i dikutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim