Pauna

Shitet nga: Mergim 12 Nën 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Shes Pauna te reja dhe me te vjetra normal qmimi ndryshon , te vjetrat kushtojn 250euro kurse te rejat jane 120 euro ,jane shume te bukura , qmimi i volitshem kemi edhe shpende tjera si qura e qurana .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim