Pula Katuni

Shitet nga: Ija 12 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
I shes 43 pula, Pulat jon fort te mira, Semundje skan ju Garantoj 100 % Jon te sivjetit ne janar kan qel, Ka pula amerikanka oreginal Greke Oreginal Italianka dhe lloje tjera, Mundeni me ardh mi pa.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim