Pula amerikane

Shitet nga: Valdrin 01 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Viti
Shes pula amerikane dhe te disa llojev tjera,pulat kan çmimin 15€ kurse knusi amerikan 20€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim