Pula ndrrim me celular

Shitet nga: pula 24 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
i kam 50 pula dhe nje telefon Huawei,, po du me i ndrru me telefon samsung s5 kush osht interesum thirr ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim