Pula te katundit

Shitet nga: Valdrin 08 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Shes 7pula dhe 3gjela te llojev te ndryshme disa jan amerikane disa te racav tjera te perzime me amerikane me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim