San dhe detelin 2.20 sana detelina duj dores 1.20

Shitet nga: blerim 07 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2,2 EUR

Komuna: Viti
shes detelin dhe san siq pe shini foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim