Viq

Shitet nga: Gjon Doda 20 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes viqin shume te mire dhe te mbajtur ne menyren me te mire.
Çmimi per kilogram 2.30 Euro. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim