Viqat e qumeshtit

Shitet nga: burimi 17 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Viqat te qumeshtit jan te races te shendoshe te fermes dhe jane te mire per me i mbajt si meshkujt si femrat per me shume info thirrni ne numrin 045384718
Çmimi sipas marreveshjes
Viqat gjinden ne fshatin Smirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim