Agregat i sapo ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Liridoni 22 Qer 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Agregati 25 KW Benzin i Posa Ardhur nga Zvicrra me Matorr Faves ne gjendje te mir tel Viber 0041787002589
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim