Kompresorë me qmime promovuese

Shitet nga: Amir Ymeri 23 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresorë te ri , 9kW , 11kW , 16kW.
Kompresore + tharese + rezervuari 500 Litra.
Garancion 2 vite .
Qmimet jane promovuese ,na vizitoni.
+37744300319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim