MAKINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Dielli 20 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten konpelet makinat per prodhim te pvc shum pak kan punuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim