MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 21 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shese Maqinave Per Dyer dhe Dritare Per Dyer dhe Dritare

+383 44 120 110 VIBERE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim