Makina horizontale ,sharrë me dy teha .

Shitet nga: Amir Ymeri 23 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Firma "PRODUKT FINAL"-Sllatinë e epërme -Viti
Tani per tregun e Kosoves ofron cirkullar te ri nga prodhuesit turk ,me kualitet dhe standart evropian te dimensioneve :
2500mm,2800mm,3200mm,3800mm.
Linku i videos rreth makines : https://www.izlesene.com/video/ozhur-makina-cizicili-yatar-daire-makinasi-ahsap-isleme/7045917
Na kontaktoni : +37744300319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim