Makina per prodhimin e drurit.

Shitet nga: Bekim 11 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes frezen me 3shpejtesi para dhe 3 shpejtesi mbrapa.
Shes makinen Sharr+Dikt+Strug.
Struga dhe Dikti gjersia 60cm.
Makinat jan ne gjendje te rregullt dhe jan duke punuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim